Rekomendacje

Izabela Janda

Instruktorka i szkoleniowiec Zumba Fitness

Praca szkoleniowca Zumba Fitness wymaga ciągłych podróży w kraju i zagranicą. Sprawny samochód to dla mnie ważne narzędzie pracy, przy czym nie mam czasu zajmować się jego obsługą. W ciągu tygodnia prowadzę szkolenia w różnych miastach w Polsce i w każdym z nich mogę skorzystać z serwisu door-to-door świadczonego przez superservice.pl.


Gabriel Koperkiewicz

Mistrz Polski w Kulturystyce i Fitness 2015

Osiągnięcie sukcesu wymaga wielu godzin pracy i treningów. Często jestem w ruchu, wyjazdy na zawody, treningi z klientami, praca zawodowa. Sprawny samochód jest dla mnie istotnym narzędziem pracy. Dlatego zdecydowałem się serwisować go w superservice.pl. Firma kompleksowo zajmuje się moim samochodem, a ja w tym czasie mogę poświęcić się mojej pracy.


Roksana Jabłonowska

Przedszkolanka

Stałe godziny pracy powodują, że wyjazd do mechanika jest dla mnie problemem - nie mogę po prostu wyjść z przedszkola na 2 godziny, aby wymienić olej i filtry. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług superservice.pl z polecenia mojej koleżanki. Jedyne co musiałam zrobić to wypełnić krótki formularz na ich stronie.


Krzysztof Kin

Prezes i współwłaściciel Dombud Zachód

Zarówno prywatne jak i firmowe samochody serwisuje w superservice.pl. Pozwoliło mi to istotnie obniżyć koszty związane z serwisowaniem samochodów w porównaniu do ASO. Jako przedsiębiorca doceniam fakt, że moi pracownicy nie muszą samodzielnie jeździć do warsztatu - w tym czasie mogą realizować swoje obowiązki.


Renata Maciejewska

Właścicielka salonu urody Cosmex

Prowadzenie salonu i obsługa klientów wypełnia mi cały dzień. Grafik nie pozwala mi w godzinach pracy pojechać do serwisu, w związku z tym wszystkie sprawy związane z obsługą mojego samochodu załatwiam na superservice.pl.


Partner superservice.pl

Bosch Car Service

Złote Godło
I miejsce w programie Laur Klienta 2014 w kategorii "Serwisy samochodowe"