O nas

Superservice.pl to wygodny oszczędny pewny sposób na serwis Twojego auta.


Superservice.pl powstał z czystej potrzeby oszczędności kosztów i czasu. Jako właściciele samochodów, niejednokrotnie musieliśmy przekładać spotkania, zmieniać plan dnia i czekać w kolejce na dokonanie przeglądu samochodowego. Bywało także, że nie zawsze byliśmy zadowoleni ze świadczonych usług, czy kultury rozmowy z nami, jako klientami. Tego typu problem dotyczy, nie tylko nas, ale i zmotoryzowanych Pań, coraz bardziej niezależnych od mężczyzn w tym nowoczesnym świecie. Panie szczególnie oczekują kulturalnego poziomu obsługi klienta, ale również cenią sobie wygodę i oszczędność.Obserwując kraje anglosaskie, gdzie usługi przeglądów samochodowych door-to-door zyskują z każdym rokiem na popularności, postanowiliśmy to jakże wygodne rozwiązanie przenieść na rynek polski. Tak powstał superservice.pl.

Współpracujemy z warsztami na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy znaleźć dla Ciebie warsztat, w którym dokonasz przeglądu swojego auta dużo taniej, niż w autoryzowanym serwisie nie tracąc na jakości wykonanej usługi!

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy trzy możliwości dokonania przeglądu samochodowego – w zakresie podstawowym, rozszerzonym i pełnym. Wprowadzenie tak wygodnych dla Ciebie usług jest możliwe między innymi dzięki regulacjom unijnym pozwalającym serwisować samochody na gwarancji poza ASO. Dzięki zleceniu przez superservice.pl przeglądu swojego samochodu możesz oszczędzić od 40 do 60% na kosztach wykonanych usług w porównaniu do ASO! Wszelkie naprawy kończą się wpisem do książki serwisowej, zatem przestrzegane są wszelkie procedury producenta – co oznacza, że Twoja gwarancja jest w 100% chroniona.

Świadczone przez nas usługi door-to-door to oszczędność czasu i niejednokrotnie – nerwów, jakie dotąd traciłeś/ traciłaś. Skrupulatnie i z rozwagą dobieramy współpracujące z nami warsztaty samochodowe, kierując się wysoką jakością świadczonych usług, a także kulturą obsługi klienta. Dzięki temu przeglądy i naprawy zlecane przez superservice.pl mogą być tak wygodne, szybkie i skuteczne, Ty zaś możesz zająć się w tym czasie tym, co dla Ciebie jest ważne.


Serwisujesz auto bez wychodzenia z domu

Nasz konsultant umówi wizytę i ustali koszt usługi

Darmowy odbiór i dostawa z domu lub pracy

W umówionym terminie, pracownik warsztatu odprowadzi Twój samochód do warsztatu, a po wykonaniu przeglądu odstawi go do domu lub pracy.

Ubezpieczenie pojazdu podczas transportu

Twoje auto jest cały czas chronione przez dodatkowe ubezpieczenie zapewniane przez superservice.pl

Profesjonalny serwis za rozsądne pieniądze!

Warsztaty, z którymi współpracujemy oferują swoje usługi dużo taniej niż płacisz w autoryzowanym serwisie. Dzięki temu oszczędzasz nawet do 60% kosztów, przy zachowaniu takiego samego poziomu jakości usługi.

Pełna ochrona gwarancji i prowadzenie książki serwisowej!

Przestrzegamy zaleceń producenta odnośnie czynności i procedur serwisowych oraz używamy wyłącznie części oryginalnych lub zamienników równej jakości.

Wygodna płatność online

Po skończonym serwisie, możesz za usługę zapłacić wygodnie przez internet, bez wychodzenia z domu.


Partner superservice.pl

Bosch Car Service

Złote Godło
I miejsce w programie Laur Klienta 2014 w kategorii "Serwisy samochodowe"